İşadamı Nardanlı’ya Sönmez’den teşekkür plaketi

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Konya’da düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonası sona erdi. Diyarbakır’dan katılan Amida Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi Türkiye 3’ncüsü oldu.

19:23:07 | 2023-11-16

 

Edinilen bilgiye göre Konya’da düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılan Amida Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi üstün bir başarı sergileyerek Türkiye 3’ncüsü olmayı başardı. Diyarbakır ekibine aralarında Nardanlı Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Kerim Nardanlı’nın bulunduğu bir çok kişi destek oldu. Halk oyunları ekibi kendilerine eşofman ve forma desteğinde bulunan İşadaım Kerim Nardanlı’ya vefa örneği sergiledi. Diyarbakır’a Türkiye 3’ncüsü olarak dönen Amida Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi kendilerine destek olan İşadamı Nardanlı’ya bir plaket hazırladı. Plaketi ekip adına Halk Oyunları Hocası Ümit Sönmez verdi.

Kendilerine destek olan Kerim Nardanlı’ya plaketin yanı sıra teşekkür eden Sönmez, “Ekibimize bir çok yerden destek geldi, ancak sayın Kerim Nardanlı beyefendinin desteği anlamlıydı. Ekibimize eşofman ve forma desteğinde bulundu. Kendilerine teşekkür etmek adına bir plaket hazırladık ve taktim ettik” dedi.

Kendi adına düzenlenen plaketi anlamlı bulduğunu dile getiren İşadamı Kerim Nardanlı ise, “Bugüne kadar aldığım en anlamlı plaketlerden biri bu oldu. Ekibin Türkiye 3’ncüsü olması da beni mutlu etti. Bu büyük bir başarıdır. İnşallah bir dahaki seneye ekibimizi Türkiye şampiyonu olarak göreceğiz. Kendilerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

 
ETİKET :  

Tümü